TMS – Tentinių Medžiagų Specialistai

Tentinis angaras – kam jis tinkamas

Naujas kryptis komercijai, gamybai ir prekybai atveria tentinis angaras pakaitalas tradiciniam skardiniam angarui. Jų yra pačių įvairiausių. Jau kelis dešimtmečius Lietuvoje buvo itin populiarūs ir nepakeičiami plieniniai angarai. Šiandien vis populiarėja ir tentiniai angarai, kurie už metalinius yra dar pranašesni. Tačiau kokiems verslams vystyti labiausiai tinka tentinis angaras? Kuo jis toks patrauklus? .

Tentiniuose sandėliuose pravartu laikyti įvairios paskirties krovinius. Tokio tipo angaras tinkamas transportą laikyti tiek nuolat, tiek ir laikinai. Pavyzdžiui, tentinis angaras gali būti pastatytas statybų aikštelėse, greta tiesiamų kelių – laikomas čia sunkusis transportas bus optimaliai apsaugotas.

Angaruose galima laikyti malūnsparnius bei lėktuvus. Net ir aviacijos muziejus taip pat yra įkurtas angare. Ypač pasiteisina tentinių angarų forma ir dydis – vidutinio dydžio, o gal net ir didelis lėktuvas angare be vargo sutelpa.

Angaruose galima įrengti gamybines patalpas – įvairius pramoninius cechus. Angarą galima apšiltinti, jo stogas dengtas šviesiu PVC audiniu, taigi nereikia (nebent savininkas to norėtų) įrengti langų, stoglangių. Po vienu stogu paprasta sutalpinti tiek gamybines, tiek ir sandėliavimui skirtas patalpas – tai leidžia sutaupyti.

Tentinis angaras vis dažniau panaudojamas ir sporto reikmėms: juose įrengiami sporto klubai, įvairūs sporto kompleksai, teniso kortai, netgi čiuožyklos ar baseinai.

Vis dažniau į angarus atsižvelgia ir dirbantieji ūkio sferoje: angaruose galima įrengti fermas, auginti, veisti gyvulius, laikyti grūdus, kitus žemės ūkio produktus.

Tentinis angaras gali būti panaudojamas ir kitai pramoginei, ūkinei arba komercinei veiklai, ir dar neteko girdėti, kad angarų statyba būtų nepasiteisinusi. Jei turite savo idėją, ką būtų galima įrengti angare, nesivaržykite ir bandykite ją realizuoti.

Kreipkitės į mus ir Jums bus pasiūlytas optimaliausias tentinis angaras, kuris tarnaus ilgus metus ir primins apie pelninga investiciją.