Auto tentai

Autotransporto tentų gamybai naudojama tentinė produkcija- PVC tentas – kitaip dar vadinamas tiesiog Tentas. Tentas – tai poliesterio siūlais armuota, aukštos kokybės PVC tentinė medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku, kuris apsaugo tentą nuo peršlapimo, pelijimo proceso ir UV spindulių, viso to dėka tentas ilga laika neblunka ir išlaiko savo spalvą. Tentai atsparus temperatūrų sviravimams ir esant -30/+70C laipsniams nekeičia savo fizinių savybių, nereaguoja su cheminėmis medžiagomis.

Tentinė medžiaga pasižymi atsparumu tempimui, todėl gali būti naudojama ant tarpusavyje judančių detalių ar paviršių. Vietos, kuriose tentas tiesiogiai liečiasi su konstrukcija sutvirtinamos papildomu sluoksniu, taip apsaugant jį ir prailginant tarnavimo laiką. Tentai pasižymi savo sandarumu, nes sujungimams naudojama aukšto slėgio ir karšto oro litavimo technologija, kuri nepraleidžia drėgmės ir vėjo.

Tento pritaikomas autotransporte:

  • Puspriekabės tentas
  • Tentas priekaboms ir savivarčiams apdengti
  • Tentiniai uždangalai automobiliams, motociklams ir keturračiams laikyti lauko sąlygomis
  • Tentai žemės ūkio ir kelių transporto priemonėms (pagal kliento poreikius ir išmatavimus)
  • Taip pat atliekame visus su tentų gamyba ir tentų remontu susijusius darbus (skylių lopymas, įtrūkimų litavimas ir probleminių vietų stiprinimas, žiedų aplitavimas).

Mūsų įmonės tikslas pasiūlyti ir pagaminti būtent tai ko reikia Jums, nes mūsų sritis tiek standartiniai tiek ir nestandartiniai tentai automobiliams.


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės)

Susisiekite su mumis


  Please enable JavaScript in your browser to complete this form.