Tentiniai angarai

Tentiniai angarai – gamybai naudojamas PVC tentas – kitaip dar vadinamas tiesiog Tentas – tai poliesterio siūlais armuota, aukštos kokybės PVC Tentinė medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku, kuris apsaugo tentą nuo peršlapimo, pelijimo proceso ir UV spindulių, viso to dėka tentas ilga laika neblunka ir išlaiko savo spalvą. Tentai atsparus temperatūrų sviravimams ir esant -30/+70C laipsniams nekeičia savo fizinių savybių, nereaguoja su cheminėmis medžiagomis todėl puikiai tinka naudoti cheminių medžiagų sandėliavimo vietoms dengti. SVARBU suprasti, kad dauguma rinkoje parduodamų angarų yra konvejeriniu būdų pagamintas produktas parduodamas po visą Europą, neatsižvelgiant į sniego ir vėjo apkrovas kurios vyrauja mūsų šalies regionuose. Tentinis angaras atlaikytis sniego apkrovas ir vėjo gūsius būdingas tam regionui kuriame stovės, kitu atveju laukia dideli nuostoliai.

Kokybiškai sumontuotas tentinis angaras privalo būti įtemptas taip lyg būgnas, negali plėvesuoti ir kabėti ant konstrukcijos. Tinkamai pagamintas ir sumontuotas tentinis angaras tarnaus ilgus metus ir nekels rūpesčių kaip kad tai nutinka su pigesniais vamzdeliniais „vienkartiniais“ angarais.

Tentinė medžiaga pasižymi atsparumu tempimui, todėl randa pritaikymą nestandartinių konstrukcijų dengimo darbuose, kurie gali būti atliekami net ant nelygių paviršių. Tentai pasižymi savo sandarumu, nes sujungimams naudojama aukšto slėgio ir karšto oro litavimo technologija, kuri nepraleidžia drėgmės ir nepasidengia korozijos židiniais, kas būdinga metalinėms konstrukcijoms. Ant stogų padengtų tentine medžiaga nesilaiko sniegas, nes dėl jo slidaus paviršiaus tiesiog nuslysta, taip apsaugodamas konstrukciją nuo papildomų apkrovų, o laidumas šviesai leidžia dienos metu patalpoje nenaudoti papildomo apšvietimo (priklauso nuo tento spalvos).

Tentiniai angarai, jiems nebūtini pamatai, o pats tentinis angaras gali būti pilnai ar tik dalinai dengtas tentu (angaro šonai gali būti dengti skarda o stogas tentu, galimi įvairūs variantai, tai priklauso tik nuo Jūsų).

Tentiniai angarai, jū pranašumai:

 • Surenkami per trumpą laiką
 • Nereikia pamatų
 • Galima statyti ant nelygaus pavirsiaus
 • Galimybe perkelti iš vienos vietos į kitą
 • Nereikia statybos leidimo ir pamatų
 • Dienos metu nereikalingas papildomas apšvietimas (priklausomai nuo tento spalvos)
 • Nereaguoja su cheminėmis medžiagomis ir nerūdija, todėl puikiai tinka angarams kur sandeliuojamos cheminės medžiagos
 • Apie 20proc. pigesni nei skardiniai angarai
 • Atsiradę pažeidimai lengvai pašalinami

Tentiniai angarai turėdami šiuos pranašumus-privalumus darosi vis populiaresnius Lietuvoje, o mūsų įmonės tikslas pasiūlyti ir pagaminti būtent tai ko reikia Jums, nes mūsų sritis tiek standartiniai tiek ir nestandartiniai tentiniai angarai.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums pasirinkti optimaliausią variantą.


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės)

Susisiekite su mumis


  Please enable JavaScript in your browser to complete this form.