Kupolai

Kupolai – tai išgaubtos formos, laikinos konstrukcijos, kurios yra greitai surenkamos ir esant reikalui išrenkamos ir transportuojamos. Kupolai įspūdingai atrodo ar tai būtų kaimo sodyba, miestas, ar paplūdimys, visuomet ir visur susilauks daug aplinkinių dėmesio. Be to, kad Kupolai įspūdingai atrodo jie dar ir pasižymi kitomis naudingomis savybėmis:

išlenkta forma išlaiko dideles vėjo ir sniego apkrovas, be papildomų sutvirtinimų. Lengvai ir greitai surenkama konstrukcija, taupo laika ir pinigus. Mažesnis paviršiaus plotas leidžia sutaupyti medžiagų sąskaita (lyginant su kitomis formomis). Puiki akustika, kas yra labai svarbi detalė kalbant apie renginius. Mažesnis tūris leidžia taupyti vėdinimo/šildymo kaštus.

Šiai dienai mūsų komanda gali pasiūlyti surenkamus kupolus iš metalinių konstrukcijų apdengtų tentine medžiaga (PVC tentas) pagal kliento pasirinktą spalvų paletę. Medžiaga lituojama profesionalia aukšto dažnio įranga, kas užtikrina siūlių ilgaamžiškumą ir patikimumą net ir esant stiprioms apkrovoms. Siūlome šiuos kupolus:

Kupolai – lauko kavinėms, vasaros restoranams ir paplūdimio lounge terasoms, estradoms, scenoms ir koncertams, paviljonai parodoms ir ekspozicijoms, šiltnamiai ir žiemos soda.

Pagal kliento poreikius pasiūlysime labiausiai jam tinkantį kupolą ar kupolų modulinį kompleksą, kuomet keletas kupolų yra sujungiami į pasirinktą kupolų masyvą.

 

 

q-a_m

  vienspalvis

q-b_m

 su skaidria panoramine akimi

q-c_m

 skaidrūs šonai, stogas pasirinktos spalvos

q-d_m

 pilnai skaidrus 

q-e_m

spalvų kombinacijos

q-f_m

​su reklaminiais piešiniais


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius (įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės)

Susisiekite su mumis