Tentai

Tentas šiandien bene populiariausia uždangalų medžiaga, kuri apsaugo įvairų turtą ir produkciją nuo tokių stichijų kaip lietus, saulė, sniegas, taip pat nuo dulkių, purvo, susigadinimo dėl kitų priežasčių, išsipylimo ir taip toliau. Tentas papildomai sutvirtinamas dedant dvigubą kraštą ir jį sulituojant. Aplink visą tentą tvirtinami aliuminio arba cinkuoto metalo žiedai, prie kurių įprastai tentas ir yra pritvirtinamas – specialiai užtempiamas.

Tentas puikiai tinka apsaugoti objektus, kurie yra arba patalpose arba lauke. Dažnai žemės ūkio reikmėms yra parduodami reklaminiai tentai, kurių panaudojimo galimybės yra išties plačios ir neribotos.

Tentai pasižymi ilgaamžiškumu, yra stori ir tvirti, nepraleidžia UV, bet puikiai praleidžia dienos šviesa, nepraleidžia drėgmės, nesusitraukia nuo šalčio ir nesiplečia, nesilydo karštyje: temperatūrų spektras yra nuo -30 iki +70 laipsnių Celsijaus. Tinkamai naudojamas tentas tarnaus nuo 10 iki 20 ir daugiau metų, nes tentai atsparūs korozijai.

Tentai – puikiai tinka dengti kombainus, traktorius, traktorių priekabas ir kita žemės ūkio technika, kuria gabenami parduoti grūdai, įvairi kita žemės ūkio produkcija, malkos, stambūs medienos gaminiai, pavyzdžiui, pavėsinės ar sūpynės, statybinės medžiagos. Tentai tinkami užkloti baseinus kai jie nenaudojami, uždengti pirtis, pavėsines, automobiliams laikyti skirtas stogines ir kitoms reikmėms.

Dėl konkretaus gaminio reikėtų kreiptis pas mūsų specialistus ir jie parinks tinkamiausią variantą, o iš pasirinktos specifikacijos tento pagamins norimą gaminį. Tentų kainos skaičiuojamos už kvadratinį metrą. Vieno kvadratinio metro tentinio audinio kaina gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos eurų ar daugiau. Kainą lemia tento kokybė, gramatūra, degumo klasė, matmenys ir kiti kriterijai. Tentas – tai puiki ir nebrangi, ilgaamžė medžiaga su neribotomis panaudojimo galimybėmis.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti geriausią variantą už geriausią kainą!


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės )

Susisiekite su mumis


    Please enable JavaScript in your browser to complete this form.