Scenos

Scenų uždengimui naudojame aukštos kokybės PVC tentą – polivinilchloridą, sutvirtintą poliesterio siūlais ir padengtą akrilo laku iš abiejų pusių. Ši medžiaga yra puikus sprendimas apsaugai nuo vėjo, lietaus, sniego ir tiesioginių saulės spindulių. Mūsų tentai scenoms gaminami pagal kliento poreikius ir pateiktus brėžinius, užtikrinant individualų pritaikymą ir aukščiausią kokybę.

Visi gaminiai gaminami naudojant aukštos klasės įrangą, įskaitant aukšto dažnio įrangą, kuri užtikrina siūlių tvirtumą ir ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su litavimu karštu oru. Tai reiškia, kad mūsų tentai yra patvaresni ir ilgaamžiškesni, atlaikantys įvairias oro sąlygas.

Esant poreikiui, galime pagaminti uždangalus atvykę į vietą, ypač jei laikas yra ribotas dėl artėjančio renginio. Mūsų komanda yra pasiruošusi bendradarbiauti ir rasti abipusiai naudingus sprendimus tentų gamybos srityje.

Susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų scenos uždangalų poreikiams. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų renginys vyktų sklandžiai ir be rūpesčių, suteikiant aukščiausios kokybės apsaugą jūsų scenai.

Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės)

Susisiekite su mumis


    Please enable JavaScript in your browser to complete this form.