Skaidrūs tentai
terasoms ir pavėsinėms

Skaidrūs tentai – puiki apsauga Jūsų terasoms ir pavėsinėms nuo lietaus, sniego ir vėjo. Tokie tentai yra ilgaamžiai, nebijo drėgmės, karščio ir šalčio. Yra skaidrūs kaip stiklas ir yra lengvai prižiūrimi.

Tai puiki apsauga, kuomet yra galvojama apie ilgalaikę perspektyvą saugant terasų ir pavėsinių grindis ir baldus nuo puvimo ir spartaus estetinio vaizdo praradimo. Vyraujant tokiems drėgniems orams medinės grindys ir mediniai baldai esantys pavėsinėje ar terasoje tiesiog nespėja išdžiūti ir tampa kaip kempinės sugeriančios ir „konservuojančios“ drėgmę, ko pasekoje prasideda puvimas, ima atsilupinėti dažai, lakas ir negelbsti net impregnantai. Po kelių tokių sezonų objektai praranda savo pirminę gražią išvaizda ir tenka juos šveisti ir perdažinėti, o tai papildomos išlaidos ir laiko švaistymas, kurį galima būtų skirti poilsiui. Šioje situacijoje gelbsti skaidrūs tentai, PVC tentas arba uždangalai terasoms ir pavėsinėms.

Kiekvienas klientas gali pasirinkti koki varianta nori naudoti, bus tai skaidrus tentas ar PVC tentas, mes iš pasirinktos medžiagos pagal turimą kliento objektą pagaminsime reikiamą formą ir parinksime tinkamiausius ir labiausiai klientui patinkančius tvirtinimus. Skaidrus tentas naudojamas uždangalams yra Europos gamintojų produktas, atitinkantis aukštas technines charakteristikas, nebijo temperatūrų kaitos ir gali būti naudojamas ištisus metus, daugelį metų.

Pasirūpinkite savo turimomis pavėsinėmis ir terasomis jau šiandien, ir Jums nereikės turėti didelių išlaidų dažant ir keičiant pažeistas medines konstrukcijų dalis ir baldus.

Skaidrūs tentai pavėsinėms, terasoms ir automobiliū stoginėms.

Kontakt. mob. +370 612 25 000, el. p. info@tms-team.lt


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės)

Susisiekite su mumis

    Please enable JavaScript in your browser to complete this form.