Uždangalai

Gaminame uždangalus pagal jūsų individualius poreikius:

 

  • Vaikų smėlio dėžėms – užtikrinkite, kad smėlio dėžės būtų apsaugotos nuo lietaus, šiukšlių ir gyvūnų, taip sukurdami švarų ir saugų žaidimų kampelį vaikams.

  • Ūkio technikai – apsaugokite savo žemės ūkio techniką nuo nepalankių oro sąlygų, dulkių ir kitų išorinių veiksnių. Mūsų uždangalai padės išlaikyti technikos kokybę ir pratęsti jos tarnavimo laiką.

  • Birios produkcijos apsaugai lauke – užtikrinkite, kad jūsų produkcija būtų apsaugota nuo drėgmės, vėjo ir kitų gamtos veiksnių. Mūsų uždangalai padės išlaikyti produkcijos kokybę ir apsaugoti ją nuo nuostolių.

  • Baseinams, kubilams ir vandens rezervuarams – apsaugokite savo baseinus, kubilus ir vandens rezervuarus nuo nešvarumų, saulės spindulių ir kitų nepageidaujamų elementų. Mūsų uždangalai padės išlaikyti vandens švarą ir sumažinti priežiūros išlaidas.

  • Kitiems poreikiams – galime pagaminti uždangalus bet kokiems kitiems jūsų poreikiams, nesvarbu, ar tai būtų baldai, terasos, transporto priemonės ar kiti objektai.

 

Visi uždangalai gaminami iš aukštos kokybės PVC tento, kuris nepraleidžia vandens ir saulės spindulių. Ši medžiaga leidžia sukurti bet kokios formos ir dydžio uždangalus, todėl galime apsaugoti bet ką ir bet kur. Be to, galite pasirinkti bet kokią spalvą ar spalvų derinį, kad uždangalas būtų ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas.

 

Susisiekite su mumis, ir mes pagaminsime tai, ko Jums reikia. Mūsų profesionali komanda pasiruošusi padėti įgyvendinti jūsų idėjas ir pasiūlyti geriausius sprendimus pagal jūsų individualius poreikius.


Adresas: Eišiškių plentas 28, Vilnius ( įvažiavimas iš J. Dobkevičiaus gatvės )

Susisiekite su mumis


    Please enable JavaScript in your browser to complete this form.