TMS – Tentinių Medžiagų Specialistai

Tentiniai angarai – svarbu žinoti

Šiandien tentinius angarus ne vienas verslo subjektas vadina pigiausiu statinio variantu. Skaičiuojama, kad tentiniai angarai už dengtuosius profiliuota skarda vidutiniškai yra pigesni net iki ketvirtadalio: nuo 15 iki 25 procentų. Gana atšiauriomis sąlygomis galima naudoti ir angarus su dvigubu tentu. Tokio tipo angaras padeda taupyti energiją ir sumažinti šildymo kaštus.

Kokie privalumai, kai omenyje turimi tentiniai angarai, dar įvardijami? Pirmiausia, daugelis tentinius angarus renkasi dėl ypač greitos statybos. Tokiems angarams pastatyti nereikia jokių leidimų, statybos planų, pamatų ir kt. Visgi reikia turėti omenyje tai, kad pastatyts tentinis angaras privalės būti priduotas statybų inspekcijai, kuri patikrins, ar statinys atitinka reikalavimus ir yra pakankamai saugus naudoti.

Prieš statybas pakanka tik išlyginti vietą, kurioje angaras stovės, ir jau galima po truputį pradėti montavimo darbus. Tentiniams angarams statyti nebūtina turėti ir nuosavą teritoriją. Pavyzdžiui, pastačius angarą vienoje vietoje, o po tam tikro laiko pasibaigus nuomos sutarčiai, tie patys tentiniai angarai gali būti perkeliami kitur. Taigi galimybės šiuo atžvilgiu yra ypač lanksčios.

Tentiniai angarai, kas svarbu juos renkantis

Renkantis angarus labai svarbu atsižvelgti į tame regione esančias sniego apkrovas. Pagal tam tikrus kriterijus (jei tiksliau – Techninį statybų reglamentą ir „Eurocod“), mūsų šalyje yra du regionai: viename jų sniego apkrovos neviršija 120 kvadratinių metrų, kitame – atitinkamai 160 kvadratinių metrų. Patys tentiniai angarai bei jų konstrukcijos suprojektuotos atsižvelgiant ir į maksimalią vėjo apkrovą. Žemėlapį, kokiame regione vyrauja kokios sniego apkrovos, galima rasti internete. Atsižvelgiant į sniego apkrovas tam tikruose regionuose, parenkamas žingsnis (maksimalus tarp rėmų galintis būti atstumas). Atitinkamai jis gali būti nuo 2 iki 5 metrų, priklausomai nuo konkretaus regiono. Angarų statybai labai svarbu pasirinkti ir patyrusius kvalifikuotus rangovus, kurie vėliau operatyviai ir atsakingai žiūrės į tentinio angaro priežiūros klausimus ir esant reikalui operatyviai sutvarkys nesklandumus

Tentiniai angarai, jei Jums jų reikia rašykite mums ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamiausia variantą