TMS – Tentinių Medžiagų Specialistai

Tentiniai angarai – paprastai pastatomi ir greitai transformuojami

Gyvename permainingais laikais, todėl nesame tikri, ar vienas ar kitas verslas pasiteisins, todėl statant bet kokį statinį svarbu pastatyti jį universalų ir tinkamą įvairioms reikmėms. Būtent universalumu ir pasižymi tentiniai angarai.

Anksčiau laikinieji angarai buvo statomi iš atsitiktinai rastų medžiagų arba nebrangiai įsigytų senų fermų karkasų, sijų ar konstrukcijų, . Natūralu, kad tokie statiniai nebuvo saugūs ir neatitiko statinių savininkų poreikių. Taigi šiandien vis daugiau žmonių renkasi greit pastatomus, naujus ir būtent pagal turimą plotą pagamintus tentinius angarus. Tentiniai angarai statomi iš anksto pagalvojant apie reljefą, plotą kurį konkrečiai norima užsidengti, galimybes paprastai persikelti į kitą vietą ar esant reikalui jį prasiplėsti.

Vis daugiau pastatoma universalių, Europos standartus atitinkančių angarų, kurie nedaro gėdos nei juos stačiusiems, nei jų savininkams. Didžiausias šiuolaikinių angarų privalumas – universalumas, nes tentiniai angarai tinkami įvairioms veikloms, technikai, produkcijai sandėliuoti. Pats angaro savininkas gali pasirinkti, ar angarą šiltinti, apšildyti, net ir per vienerius metus gali kisti angaro paskirtis: pavyzdžiui, vasaros pabaigoje, rudenį angaruose galima laikyti grūdus, o, juos pardavus per žiemą – stambiąją žemės ūkio techniką.

Lietuvos ūkininkai gyvena išties neblogai, todėl neretai jie persistengia statydami žemės ūkio reikmėms skirtus statinius. Daugelis ūkininkų investuoja į brangius gręžtinius pamatus, metalines sijas ir kt. Išgirdę, kokia patrauklia kaina gali būti pastatomi tentiniai angarai, daugelis lieka nustebę ir sužavėti minties įsirengti tokio tipo angarus.

Tinkamai parinktas tentinis angaras – tai ilgalaikė ir greitai atsipirksianti investicija. O dar patrauklesne ją paverčia žinojimas, kad nereikalingi nei statybos leidimai, nes sudėtingi projektai.

Tentiniai angarai – jei ieškote tokio tipo angaro, kreipkitės, mes būtinai pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį variantą.