PVC tentas – kas tai?

PVC – polivinilchloridas. Medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku ir armuota Poliesterio siūlais. Jos storis priklausomai nuo paskirties gali būti nuo 450g/m² iki 1000 g/m². Pačios žemiausios gramatūtos tentai naudojami reklamoms, birių produktų žemės ūkyje apdengimui, pradedant nuo 650 g/m² naudojimas pereina į lygų, kuriame gaminama: tekstilinė architektūra, auto tentai, uždangalai terasoms ir pavėsinėms, tentiniai angarai, tentai žemės ūkio technikai, tentiniai stogai.

Kas yra akrilinė medžiaga?

Specialiai impregnuota medžiaga, iš akrilinių siūlų, skirta prabangių pavėsinių, pertvarų, užuovėjų, terasų ir lauko kavinių skėčių, tekstilinės architektūros tentų gamybai. Iš specializuotos, kitokio porūšio, impregnuotos, neskęstančios akrilinės medžiagos gaminami vandens transporto plaukiojimo ir transportavimo tentai.

PVCtentas-savybės?

PVC tentas, neperšlampantis, nepelijantis, tvirtas, ilgaamžis, atsparus UV spinduliams, atitinka tarptautinius priešgaisrinius standartus, nepalaiko degimo, nereaguoja sandėliuojant chemines medžiagas, atsparus temperatūrų svyravimams ir nekeičia fizinių savybių prie -30/+70C, atsparus įtempimui nes yra elastingas, riebalus ir purvą atstumiantis. PVC tentas gali būti gaminamos įvairios formos ir dydžiai, todėl pritaikomumas platus ir apsiriboja tik fantazija ir išmone.

PVC tentas – koks dažniausiai būna?

  • 570g kv/m
  • 630 670g kv/m
  • 900-1000g kv/m

PVC tentas gali būti bet kokios spalvos, spalvų palėti gausi spalvų ir atspalvių. Jei norimos spalvos nėra paletėja už papildomą kainą gamintojas pagamins ją kelių savaičių bėgyje.

Skaidrūs tentai

Skaidrus tentas, specializuotas, elastingas tentas, skirtas terasų, lauko kavinių, balkonų, pavėsinių pertvarų, užuovėjų, durų gamybai. Langas montuojamas specialiu aparatu, litavimo būdu į pageidaujamos spalvos tento rėmą.

Tentai – mūsų sritis, todėl jei turite klausimų rašykite mums ir būtinai rasime tinkamiausius sprendimus ir kainas.