TMS – Tentinių Medžiagų Specialistai

Tentiniai angarai – modernioms, greitoms ir nebrangioms statyboms

Tentiniai angarai – jau nebe naujovė Baltijos regiono valstybių rinkose. Kitas tokio tipo angarų pavadinimas – PVC tentiniai angarai. Juos vis dažniau renkasi ir vietoje tradicinių skarda dengtų angarų naudoja ir kitų Europos valstybių, Azijos, Amerikos žemynų gyventojai. Statant naujosios kartos angarus, išspręsta ir apgalvota daugelis konstrukcinių ypatumų. Būtent dėl tos priežasties tentinis angaras gali būti pastatytas per dvigubai ar net dar trumpesnį laiką nei kitų rūšių angarai ir net per kelis kartus trumpesnį laiką lyginant su statiniais, kuriems reikia statybos leidimų, projektų ir taip toliau. Tentinis angaras gali būti greitai sumontuotas bei išmontuotas, pervežtas iš vienos vietos į kitą. Lengvoms angarų konstrukcijoms nereikia pamatų, be kurių neįsivaizduojama tradicinė statyba.

Kuo ypatingas tentinis angaras?

Tentų konstrukcijose nereikia įrengti langų arba stoglangių, kadangi stogo srities uždanga yra gaminama iš laidžios dienos šviesai PVC tentinės medžiagos. Tuo tarpu šoninės uždangos pasirenkamos iš plačios spalvinės gamos. Beje, minėtoji PVC tentinė danga turi gana nemažai pranašumų: jai nekenkia korozijai, tuo tarpu skardos lakštais padengi angarai dažnai ima rūdyti. PVC dangai jokios neigiamos įtakos nedaro ir cheminės medžiagos, todėl tentinis angaras be vargo gali būti naudojamas laikyti ir tas medžiagas, kurios įvairius audinius gali neigiamai paveikti. Dengiant angarus, parenkama vientisa PVC medžiaga, todėl nelieka jokių nesandarių tarpelių, pro kuriuos po kurio laiko galėtų pradėti skverbtis drėgmė. Taip pat toks vientisas uždangalas geba atlaikyti net ir labai dideles sniego, vėjo apkrovas. Beje, nerimaujantys, kad tentiniai angarai bus nelaidūs šviesai žiemą prisnigus, reikėtų paminėti, kad PVC audinys yra slidus, glotnus, todėl sniegas nesilaiko ir nuslysta ant žemės. Jei ne dėl gamintojo kaltės PVC audinyje atsirado kokių nors defektų, juos galima nesunkiai pašalinti medžiagą remontuojant. Tentiniai angarai puikūs tuo, kad esant reikalui greitai ir neskausmingai piniginei galima perdaryti įvažiavimus, įėjimus ar padidinti sumažinti norimas erdves.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime ir patarsime renkantis tinkamiausia ir priimtiniausia variantą. Tentiniai angarai – kuomet reikia greitai, nebrangiai ir ilgam