TMS – Tentinių Medžiagų Specialistai

Tentai ir tentiniai gaminiai

Užsiimate kažkokia veikla ir būtent šiuo metu jums reikalingas kokybiškas tentas? Mūsų bendrovė gali pasiūlyti aukštos kokybės uždangalus bei kitas šios srities medžiagas už jums palankią kainą. Tentiniai gaminiai yra naudojami įvairiose veiklose ir tai apima tiek transporto, tiek maitinimo, tiek logistikos ir kitas sritis. Svarbu tai, kad pirkdami kokybišką produkciją, jūs išvengiate galimų nesklandumų – pigūs ir nekokybiški gaminiai dažniausiai sukelia bėdas, kurias dažniausiai tenka spręsti mums, nes pasitaiko atvejų kai įsigyti gaminiai nėra tokie kokie turėtų būti. Jums galime pasiūlyti įvairiapuses paslaugas – tentas gali būti pagaminta pagal jūsų pageidavimus, jeigu jį jau turite – galime jį prailginti, patrumpinti ar kaip kitaip pritaikyti prie jūsų veiklos. Trumpai tariant, daugelyje veiklų dažniausiai yra naudojamas PVC tentas. Šios medžiagos savybė yra ta, kad ji saugo nuo vandens, o trumpai tariant – drėgmės, lietaus ir kitų panašių faktorių. Taip pat svarbu ir tai, kad tentas apsaugos ir nuo ultravioletinių spindulių ir turbūt pastebėjote, kad dauguma lauko kavinių bei restoranų naudoja būtent šią medžiagą, o ne tiesiog eilinę storesnę polietileno plėvelę? Tentas naudojamas todėl, kad tai yra bene geriausia medžiaga, kuri leidžia lengviau apsisaugoti nuo įvairių žalingų faktorių. Tai liečia net ir vėją, nes tiek pavėsinės, tiek įprastos lauko kavinės yra statomos būtent iš šios medžiagos – ji yra sunkesnė, nes yra pagaminta iš armuotų poliesterio siūlų ir taip pat yra padengta storu akrilo sluoksniu iš abiejų pusių.

Tentas gali būti gaminama pagal jūsų poreikius t.y. tiek lauko architektūriniams statiniams, tiek ir įvairaus transporto priekaboms. Jūs galite rinktis atitinkamų išmatavimų bei ypatumų medžiagas, o taip pat ją galite derinti ir prie interjero – tentai itin dažnai yra užsakomos lauko restoranų bei kavinių apsaugai. Transporto srityje – tai populiariausias pasirinkimas priekabų dengimui.

Jei ieškote gaminio, kuriam naudojamas tentas, susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums pasiūlydami geriausią variantą ir kainą.